Cenniki kursów w Wonderworld – rok szkolny 2022/2023

 

Ceny kursów – grupy od 7 osób (dotyczą jednego kursanta):

> 66 jednostek lekcyjnych po 45 minut – 1386,00 / rok
Forma opłat: 10 rat po 138,60 miesięcznie.

> 66 jednostek lekcyjnych po 60 minut – 1848,00 zł. / rok
Forma opłat: 10 rat po 184,80 zł miesięcznie.

> 64 jednostki lekcyjne po 70 minut  – 2079,00 zł / rok
Forma opłat: 10 rat po 207,90 zł miesięcznie.

> 132 jednostki lekcyjne po 45 minut  (2x tyg. po 90 minut) – 2772,00 zł / rok
Forma opłat: 10 rat po 277,20 zł miesięcznie.


Cenniki kursów grup 6 osobowych

> 66 jednostek lekcyjnych po 45 minut -1617,00 zł. / rok

Forma opłat: 10 rat po 161,70 zł miesięcznie.

> 66 jednostek lekcyjnych po 60 minut –2154,90 zł. / rok

Forma opłat: 10 rat po 215,49 zł miesięcznie.

> 64 jednostki lekcyjne po 70 minut  2425,00 zł. / rok

Forma opłat: 10 rat po 242,50 zł miesięcznie.

> 132 jednostek lekcyjnych po 45 minut (2x tyg. po 90 minut) 3234,00 zł. / rok

Forma opłat: 10 rat po 323,40zł miesięcznie.

 

Cenniki kursów grup 5 osobowych

> 66 jednostek 45 min 1940,00 zł. / rok.

10 rat po 194,00 zł miesięcznie.

> 66 jednostek 60 minut 2587,00 zł./ rok.

10 rat po 258,70 zł miesięcznie.

> 64 jednostki lekcyjne po 45 minut  (2x w tyg. po 70 minut) 2910,00 zł./ rok

Forma opłat: 10 rat po 291,00 zł miesięcznie.

> 132 jednostek lekcyjnych po 45 minut  (2x tyg. po 90 minut) 3880,80 zł./ rok

Forma opłat: 10 rat po 388,08 zł miesięcznie.

 

Cenniki kursów grup 4 osobowych

> 66 jednostek po 45 minut 2425,50 zł. 10 rat po 2425,50 zł miesięcznie.

> 66 jednostek po 60 minut 3224,00 zł. 10 rat po 322,40 zł miesięcznie.

> 64 jednostki lekcyjne po 70 minut w roku (2x w tyg. po 70 minut) 3638,25 zł.

Forma opłat: 10 rat po 363,83 zł miesięcznie.

> 132 jednostek lekcyjnych po 45 minut w roku (2x tyg. po 90 minut) 4851,00 zł.

Forma opłat: 10 rat po 485,10 zł miesięcznie.

 

Cenniki kursów grup 3 osobowych

> 66 jednostek po 45 minut:

a) kursy stacjonarne 3234,00 zł/rok; 10 rat po 323,40 zł miesięcznie.

b) kursy online 2970,00 zł./rok; 10 rat po 297,00 zł miesięcznie.

c) kursy u klienta 2640,00 zł/rok; 10 rat po 264,00 zł miesięcznie

> 66 jednostek po 60 minut

a) kursy stacjonarne 4311,78 zł/rok; 10 rat po 431,61 zł miesięcznie.

b) kursy online 3960,00 zł/rok;10 rat po 396,00 zł miesięcznie.

c) kursy u klienta 3519,78 zł/rok ;10 rat po 351,96 zł miesięcznie

> 64 jednostki lekcyjne po 70 minut  

a) kursy stacjonarne 4851,00 zł/ rok. 10 rat po 485,10 zł miesięcznie.

b) kursy online 4455,00 zł/ rok. 10 rat po 445,50 zł miesięcznie.

c) kursy u klienta 3960,00 zł/rok; 10 rat po 351,96 zł miesięcznie

> 132 jednostki  lekcyjne po 45 minut ( 2x tyg. po 90 min)

a) kursy stacjonarne 6468,00 zł/ rok. 10 rat po 646,80 zł miesięcznie.

b) kursy online 5940,00 zł/ rok. 10 rat po 594,00 zł miesięcznie.

c) kursy u klienta 5280,00 zł/rok; 10 rat po 528,00 zł miesięcznie

 

Cenniki kursów grup 2 osobowych

Cena dla kursanta za 66 jednostek po 45 minut:

a) kursy stacjonarne 4554,00 zł; 10 rat po 455,40 zł miesięcznie.

b) kursy online 4389,00 zł. 10 rat po 438,90 zł miesięcznie.

c) kursy u klienta 3960,00 zł. 10 rat po 396,00 zł miesięcznie

Cena dla kursanta za 66 jednostek po 60 minut:

a) kursy stacjonarne 6072,00 zł; 10 rat po 607,20 zł miesięcznie.

b) kursy online 5851,56 zł. 10 rat po 585,12 zł miesięcznie.

c) kursy u klienta 5280,00 zł. 10 rat po 528,00 zł miesięcznie


Cena za zajęcia indywidualne dla 1 osoby

Cena dla kursanta za 66 jednostek po 45 minut:

a) kursy stacjonarne 5940,00 zł; 10 rat po 594,00 zł miesięcznie.

b) kursy online 5610,00 zł. 10 rat po 561,00 zł miesięcznie.

c) kursy u klienta 5280,00 zł. 10 rat po 5280,00 zł miesięcznie

 

Cena dla kursanta za 66 jednostek po 60 minut:

a) kursy stacjonarne 7920,00 zł; 10 rat po 792,00 zł miesięcznie.

b) kursy online7479,70 zł. 10 rat po 747,97 zł miesięcznie.

c) kursy u klienta 7039,56 zł. 10 rat po 703,92 zł miesięcznie

 

Intensywność na kursach indywidualnych dla jednej osoby może być też ustalana indywidualnie przy zachowaniu poniższych stawek:

Cena jednostki lekcyjnej 45 minut

a) kursy stacjonarne-90,00 zł.

b) kursy online – 85,00 zł.

c) kursy u klienta- 80,00 zł.

Cena jednostki lekcyjnej 60 minut

a) kursy stacjonarne- 120,00 zł.

b) kursy online – 113,33 zł.

c) kursy u klienta- 106,66 zł.

Określ ile godzin możesz poświęcić na naukę a my dostosujemy program nauki do Twoich możliwości czasowych i finansowych.

Przy zajęciach raz w tyg realizujemy 35 jednostek lekcyjnych w roku. Cenny proporcjonalnie niższe.

Zasady opłat:

  • Wpłaty wyłącznie na konto. Lektor nie przyjmuje żadnych opłat.
  • Terminy wpłat zgodnie z harmonogramami opłat. Zasadą są wpłaty za miesiąc z góry pierwszego dnia każdego miesiąca.
     

Numery kont:

  • dla kursów w Pabianicach:
    Wonderworld – Nauka Języków Obcych – Ewa Lewandowska:
    PKO BP SA 891020 3437 0000 1302 0068 8556

  • dla kursów poza Pabianicami:
    Szkoła Języka Angielskiego Wonderworld sc – Ewa Lewandowska i Barbara Maciszewska:
    PKO BP SA 95 1440 1244 0000 0000 0408 1398