Wonderworld - Szkoła Języków Obcych

Kursy stacjonarne i kursy online - wszystkie poziomy

  • angielski dla dzieci
  • angielski dla młodzieży
  • angielski dla dorosłych
  • nowość - ukraiński dla Polaków
  • wkrótce - japoński i francuski (od września 2022 - zapisy już trwają)

Uczymy od 1989 roku. Z nami się nauczysz!
Pabianice, Łódź, Ksawerów, Łask, Sieradz, Zduńska Wola.

Agata Szumska

Lektorka z ponad 15-letnim doświadczeniem. Właścicielka dwóch rudych psów. Pasjonatka gotowania, powieści fantasy oraz podróży małych i dużych. Z każdej z nich przywozi małą pamiątkę w postaci kilku słów w nowym języku. Wolny czas spędza na dopieszczaniu znajomości języka hiszpańskiego i swojego ogrodu.

Aneta Krysiak

Od wielu lat jestem nauczycielem języka angielskiego w Zespole Szkół w Widawie. Jestem egzaminatorem OKE w Łodzi w zakresie egzaminu ośmioklasisty z języka angielskiego. Praca z dziećmi daje mi dużą satysfakcję i wiele radości. Prywatnie uwielbiam psy i muzykę, czas wolny spędzam z rodziną podróżując, oglądając ciekawe filmy bądź czytając książki.

Katarzyna Janiszewska

Jestem nauczycielem z dwudziestoletnim stażem. Pracuję w szkole podstawowej. Moje zainteresowania to podróże, psychologia i gotowanie. Każdą wolną chwilę poświęcam moim pasjom. Czytam książki psychologiczne oraz  podróżnicze. Zwiedzając świat zwracam uwagę na piękno przyrody, zwyczaje, kulturę danego kraju oraz charakterystyczne potrawy. W kuchni lubię eksperymentować i staram się przenosić smaki poznane podczas podróży do mojego domu.

Tomasz Ratajczyk

Gdyby ktoś powiedział mi, że będę nauczycielem, kiedy byłem nastolatkiem, z pewnością bym w to nie uwierzył… Swoją przygodę z nauczaniem rozpocząłem w 1999 roku, będąc na ostatnim roku studiów i od razu zorientowałem się, że to jest właściwa droga dla mnie. O Wonderworld dowiedziałem się przypadkiem w 2001 roku, pomyślałem, że spróbuję i tak… zostałem tu do dziś. Uwielbiam pracę z moimi uczniami, zarówno z najmłodszymi, jak i również z młodzieżą i dorosłymi. Wspólnie rozmawiamy i bawimy się, odkrywamy zakamarki gramatyczno-leksykalne i zarażamy się pasją do języka. Biorąc pod uwagę fakt, że język cały czas się zmienia i trzeba go nieustannie doskonalić, przynajmniej raz na dwa lata odwiedzam Wielką Brytanię jako opiekun na obozach i kursach językowych organizowanych przez biuro podróży Almatramp z Łodzi. W wolnych chwilach uwielbiam spędzać czas z moją rodziną i przyjaciółmi oraz oddawać się przyjemności podróżowania i poznawania nowych kultur, szczególnie tych hiszpańskojęzycznych

Izabela Domagała

Pochodzę z Warszawy i nigdy nie uczyłam się angielskiego w szkole. W wieku 10 lat rozpoczęłam naukę angielskiego na różnego rodzaju kursach pozaszkolnych. Kontynuowałam tę naukę aż do ukończenia studiów zarządzania i marketingu, także podczas 2-miesięcznego pobytu w Kanadzie oraz kursów językowych w Wielkiej Brytanii. Od wielu lat rozmawiam w domu wyłącznie w języku angielskim, dzięki czemu moje dzieci (4, 12 i 15 lat) są dwujęzyczne. W 2011 r. wraz z rodziną wyprowadziłam się z Warszawy i zamieszkałam na wsi, w Pęczniewie nad Jeziorskiem. Zostałam certyfikowanym coachem, trenerem rozwoju osobistego oraz trenerem kreatywności, a także ukończyłam podyplomowe studia pedagogiczne i zaczęłam uczyć angielskiego. Od 2013 r. jestem także organizatorem i kierownikiem letnich obozów jeździecko-językowych dla młodzieży, w swojej Stajni Stara Dąbrowa w Pęczniewie, czasami prowadzę także warsztaty przywództwa, komunikacji i kreatywności (także w języku angielskim). Od ponad 10 lat nie mam telewizji, a filmy i programy dokumentalne oglądam tylko w jęz. angielskim, francuskim i rosyjskim korzystając z zasobów internetu. W wolnym czasie uwielbiam czytać książki oraz oglądać seriale historyczne i programy dokumentalne, a w ciepłe dni lubię spędzać czas z dziećmi na dworze, wygrzewając się na słońcu.

Sylwia Wąsowska

>

Jolanta Gałkiewicz

>

Żaneta Rybińska-Królik

>

Aleksandra Kurasiewicz

>

Monika Mettler

>

Klaudia Kot

>

Klaudia Henisz

>

Dorota Woźniak

>

Małgorzata Stachelska

>